MBN od początku do końca
Brak danych
Strona główna > Aktualności > Wspieranie gminy Kruklanki to dla nas zaszczyt!

Wspieranie gminy Kruklanki to dla nas zaszczyt!
2020-06-12 13:23:28

Wszystko zaczyna się od odpowiedniego podejścia władzy samorządowej. To Wójt lub Burmistrz proponuje współpracę i szuka płaszczyzny porozumienia tak aby biznes i samorząd widział celowość i sens.

Kruklanki zarządzane są nowocześnie i drzwi gabinetu Wójta są zawsze otwarte. Jedno z haseł Kruklanek #TUCHCESIĘŻYĆ od wielu lat oferujemy naszym klientom.

Gmina oferuje przecież najczystsze powietrze w Polsce, niezwykłe jeziora i potężne połacie leśne. Wielu Polaków gdy odkrywa te uroki chce tu zostać na długo, a czasami i na stałe. I tak też dzieje się gdy przywozimy tu naszych klientów.

Ale samo świeże powietrze nie wystarczy żeby klient (potencjalny inwestor) nabył nieruchomość. Koniecznym jest odpowiednie podejście władzy samorządowej i tworzenie w razie potrzeby odpowiednich rozwiązań związanych z infrastrukturą, prawem zabudowy itp.

To wszystko można otrzymać w Kruklankach. Władza lokalna potrafi zachęcić do współpracy, czego jednym z wielu oznak jest wspieranie przez Mazurskie Biuro Nieruchomości sportu oraz wydarzeń kulturalnych na terenie właśnie tej gminy gminy.

 

Dziękujemy!

Cezary Pstrak
właściciel Mazurskiego Biura Nieruchomości

Image