MBN od początku do końca
Brak danych

PARTNERZY MBN NIERUCHOMOŚCI KONSULTING
Warmińsko - Mazurskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami

Warmińsko - Mazurskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami zostało powołane na zebraniu założycielskim 30 sierpnia 1995 roku. W dniu 5 grudnia 1995 r odbyło się pierwsze Walne Zgromadzenie stowarzyszenia, na którym uchwalono Statut i przyjęto Kodeks Etyki Zawodowej.

PFRN

Celem działania Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości jest zapewnienie prawidłowego rozwoju polskiego rynku nieruchomości poprzez dostarczanie usług na najwyższym poziome, stworzenie systemów informacyjnych dla potrzeb społeczeństwa i rządu oraz jednoczenie wszystkich profesjonalistów rynku nieruchomości.

mazury.info.pl

http://mazury.info.plWszystko zaczęło się 20 lat temu - wiosną 1996r. Późniejszy założyciel serwisu mazury.info.pl stworzył pierwszą w Polsce stronę o czarterach jachtów. Była to strona zupełnie amatorska. O internecie w tamtych czasach wiedzieli tylko pasjonaci. Mimo tego w ciągu dwóch lat stronę odwiedziło kilka tysięcy osób, co było wówczas niezłym osiągnięciem.
Z czasem obok czarterów pojawiły się inne obiekty turystyczne oraz NIERUCHOMOŚCI. Internet jako źródło informacji cieszył się coraz większą popularnością, a wraz z nią rosła oglądalność strony o Mazurach. Pomysł sprawdził się i w 1998 roku powstał serwis informacyjny o Mazurach - mazury.info.pl.
Jako pierwsi na Mazurach serwis zajął się promocją w Internecie.

Głównym celem serwisu mazury.info.pl jest popularyzacja informacji o Krainie Wielkich Jezior Mazurskich jak też całym regionie.