MBN od początku do końca
Brak danych

PARTNERZY MBN NIERUCHOMOŚCI KONSULTING
Warmińsko - Mazurskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami

Warmińsko - Mazurskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami zostało powołane na zebraniu założycielskim 30 sierpnia 1995 roku. W dniu 5 grudnia 1995 r odbyło się pierwsze Walne Zgromadzenie stowarzyszenia, na którym uchwalono Statut i przyjęto Kodeks Etyki Zawodowej.

PFRN

Celem działania Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości jest zapewnienie prawidłowego rozwoju polskiego rynku nieruchomości poprzez dostarczanie usług na najwyższym poziome, stworzenie systemów informacyjnych dla potrzeb społeczeństwa i rządu oraz jednoczenie wszystkich profesjonalistów rynku nieruchomości.

mazury.info.pl

Serwis mazury.info.pl powstał w 1998 roku. O internecie w tamtych czasach wiedzieli tylko pasjonaci. Mimo tego w ciągu dwóch lat stronę odwiedziło kilka tysięcy osób, co było wówczas dużym osiągnięciem. Z czasem obok czarterów pojawiły się inne obiekty turystyczne oraz nieruchomości. Internet jako źródło informacji cieszył się coraz większą popularnością, a wraz z nią rosła oglądalność strony o Mazurach. Jako pierwszy serwis na Mazurach zajął się promocją w Internecie.

www.mazury.info.pl

Polskie Konsorcjum Nieruchomości (PKN)
PKN świadczy profesjonalne usługi na terenie całego kraju, które obejmują pośrednictwo, doradztwo, konsulting w obrocie nieruchomościami w tym wykonanie min. opinii, ekspertyz, analiz i due diligence.
Kancelaria Adwokacka Marek Paluch

Kancelaria Adwokacka działająca od 2008 roku w Giżycku, specjalizująca się w sprawach  dotyczących nieruchomości i obrotu nimi, a także w prowadzeniu spraw sądowych: karnych, rodzinnych, cywilnych, gospodarczych i odszkodowawczych.

www.adwokat-paluch.pl

ILION Social Media

Agencja Ilion Social Media zajmuje się marketingiem internetowym dla firm. Zarządza kanałami social media oraz buduje wizerunek i kontakt z klientem w przestrzeni internetowej.

www.ilionsocialmedia.pl